KONST / Litografier / Färglitografi 16186074
*
nr 1618 6074
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 98/110. Färglitografi, bildmått: 57x76 cm, yttermått inklusive ram: 75x92 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 20:32:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 19:25:40
1
Vinnande bud
6/5 20:28:25
1
justering av budtak
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erland cullberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Erland Cullberg
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
nr 1618 6074
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 98/110. Färglitografi, bildmått: 57x76 cm, yttermått inklusive ram: 75x92 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 19:25:40 | 1 | Vinnande bud |
6/5 20:28:25 | 1 | justering av budtak |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erland cullberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28